fbpx

YGM Revo

YGM REVO CNC TEZGAHLARI

Yerli ve Milli Üretim YGM REVO 5 Eksen, 4 Eksen, 3 Eksen ve Otomatik Palet Değiştiricili CNC Tezgahlar

Yerli

YGM Revo 5 Eksen

5 Eksen ile çok yüzeyli parçaları kolaylıkla işleyin.

Yerli

YGM Revo 4 Eksen

4 Eksen Dik İşleme Merkezi ile seri imalatta fark yaratın.

Yerli

YGM Revo 3 Eksen

3 Eksen Dik İşleme Merkezi ile seri imalatta fark yaratın.

Yerli

YGM Revo APC

Otomatik Palet Değiştirici ile YGM ayrıcalığını keşfedin.

CNC İleri Teknoloji Haber, Duyuru ve Etkinlikleri

Şirket bünyesinde gerçekleşen ve CNC sektörünü etkilendiren en son haberler ve teknolojik gelişmeler için takipte kalın!

CNC Tezgahlarında Bakımın Önemi; Makinaların uzun yıllar boyunca performansı ve hassasiyetinden ödün vermeden, en düşük maliyetle, en yüksek verimi alması sağlanır.

PCD Takımla Yüksek Verimlilik; PCD yüksek ısılara dayanıklı bir malzeme olduğu için yüksek kesme hızlarına çıkabilmekteyiz. Bu durum karbüre göre, hız ve hassasiyet konusunda üstünlük sağlamaktadır.

İşleme Merkezi Programlama G Kodları; Programda sayısal değerlerle birlikte çalışması istenen fonksiyonun G kodu tanımlanır.

CNC Makinası İthalat Masrafları Nelerdir; Bu yazımızda CNC makinaları için gümrükten iş yerine kadar geçen süreci açıklamaya çalışacağız.

Yatay Tel Erozyon Tezgahı; Yatay Tel Erozyon Tezgâhı yapısı sayesinde konnektör parçası gibi uygulamalarda kopan parça, otomatik olarak düşmekte ve yüzey kalitesine zarar vermemektedir.

İşleme Merkezi Programlama M Kodları; M komutu ve onu takip edilen sayılar makinanın fonksiyonlarını açma-kapama için kullanılırlar. (İş milini döndürme veya durdurma gibi)