HAAS UMC Serisi

HAAS  UMC-500

5 eksenli işleme, çok yüzlü ve karmaşık parçalarda ayar sayısını azaltmanın ve hassasiyeti artırmanın etkili bir yoludur.

Haas UMC-500 Serisi Üniversal İşleme Merkezlerinin daha kısa hareketleri ve daha küçük yerleşim alanı, daha küçük parçaların 3+2 işlenmesi ve eş zamanlı olarak 5 eksenli işlenmesi için mükemmel çözümler haline getirir.

HAAS  UMC-500SS

5 eksenli işleme, çok yüzlü ve karmaşık parçalarda ayar sayısını azaltmanın ve hassasiyeti artırmanın etkili bir yoludur. Haas UMC-500 Serisi Üniversal İşleme Merkezlerinin daha kısa hareketleri ve daha küçük yerleşim alanı, daha küçük parçaların 3+2 işlenmesi ve eş zamanlı olarak 5 eksenli  işlenmesi için mükemmel çözümler haline getirir.

UMC-500SS çevrim sürelerini azaltmak ve üretkenliği artırmak için daha hızlı bir iş mili, yüksek hızlı takım değiştirici ve yüksek hızlı trunnion tablası ile donatılmıştır.

HAAS  UMC-750

5 eksenli işleme, çok taraflı ve karmaşık parçalarda hassasiyeti artırmanın ve ayar sayısını azaltmanın etkili bir yolu. Haas Evrensel İşleme Merkezleri 3+2 işleme ve aynı anda 5 eksenli işleme için uygun maliyetli bir çözümdür.

UMC-750’nin fikstürleme çok yönlülüğü için standart T yuvaları ve hassas pilot deliği özelliğine sahip 500 mm çaplı döner plakası ile entegre çift eksenli trunnion tablası bulunmaktadır. Trunnion, mükemmel takım açıklığı ve büyük parça kapasitesi sunmak için +110 ve -35 derece eğilme ve 360 derece dönme özelliğine sahiptir.

HAAS UMC-750SS

5 eksenli işleme, çok taraflı ve karmaşık parçalarda hassasiyeti artırmanın ve ayar sayısını azaltmanın etkili bir yolu. Haas Evrensel İşleme Merkezleri 3+2 işleme ve aynı anda 5 eksenli işleme için uygun maliyetli bir çözümdür. UMC-750SS’nin fikstürleme çok yönlülüğü için standart T yuvaları ve hassas pilot deliği özelliğine sahip 500 mm çaplı döner plakası ile entegre yüksek hızlı çift eksenli trunnion tablası bulunmaktadır. Trunnion, mükemmel takım açıklığı ve büyük parça kapasitesi sunmak için +110 ve -35 derece eğilme ve 360 derece dönme özelliğine sahiptir.

HAAS UMC-1000
5 eksenli işleme, çok yüzlü ve karmaşık parçalarda ayar sayısını azaltmanın ve hassasiyeti artırmanın etkili bir yoludur. Haas UMC-500 Serisi Üniversal İşleme Merkezlerinin daha kısa hareketleri ve daha küçük yerleşim alanı, daha küçük parçaların 3+2 işlenmesi ve eş zamanlı olarak 5 eksenli işlenmesi için mükemmel çözümler haline getirir.

UMC-500SS çevrim sürelerini azaltmak ve üretkenliği artırmak için daha hızlı bir iş mili, yüksek hızlı takım değiştirici ve yüksek hızlı trunnion tablası ile donatılmıştır.

HAAS UMC-1000SS

5 eksenli işleme, çok yüzlü ve karmaşık parçalarda ayar sayısını azaltmanın ve hassasiyeti artırmanın etkili bir yoludur. Haas UMC-1000 Serisi Evrensel İşleme Merkezlerinin daha geniş hareketleri ve daha büyük tablası, büyük parçaları 3+2 işleme ve eş zamanlı 5 eksenli işleme için mükemmel çözümler sunar.

UMC-1000SS çevrim sürelerini azaltmak ve üretkenliği artırmak için daha hızlı bir iş mili, yüksek hızlı takım değiştirici ve yüksek hızlı trunnion tablası ile donatılmıştır.