fbpx

TM Serisi

HAAS TM-1

TM Serisi Takımhane Frezeleri ekonomiktir, kullanımı kolaydır ve Haas CNC sisteminin hassas kontrolünü hizmetinize  sunar. Standart 40 konikli takım kullanılan bu frezenin öğrenilmesi ve kullanımı, G kodu bilmeyen biri için bile çok kolaydır. Bu frezeler, CNC’ye geçen okullar ve şirketler veya uygun fiyatlı, geniş hareket kabiliyetli tezgah arayanlar için mükemmel tercihtir.

HAAS TM-1P

TM-P Serisi Takımhane Frezeleri ekonomiktir, kullanımı kolaydır ve Haas CNC sisteminin hassas kontrolünü hizmetinize sunar. Standart 40 konikli takım kullanılan bu frezenin öğrenilmesi ve kullanımı, G kodu bilmeyen biri için bile, çok kolaydır. Bu frezeler, CNC’ye geçen okullar ve şirketler veya uygun fiyatlı, geniş hareket kabiliyetli tezgah arayanlar için mükemmel tercihtir. TM-P modeli; 10 cepli bir otomatik takım değiştiriciye, daha hızlı bir iş miline ve daha yüksek hızlara sahiptir.

HAAS TM-2

TM Serisi Takımhane Frezeleri ekonomiktir, kullanımı kolaydır ve Haas CNC sisteminin hassas kontrolünü hizmetinize  sunar. Standart 40 konikli takım kullanılan bu frezenin öğrenilmesi ve kullanımı, G kodu bilmeyen biri için bile çok kolaydır. Bu frezeler, CNC’ye geçen okullar ve şirketler veya uygun fiyatlı, geniş hareket kabiliyetli tezgah arayanlar için mükemmel tercihtir. TM-2, TM-1’e göre daha fazla X ve Y eksenli hareket sunar.

HAAS TM-2P

TM-P Serisi Takımhane Frezeleri ekonomiktir, kullanımı kolaydır ve Haas CNC sisteminin hassas kontrolünü hizmetinize sunar. Standart 40 konikli takım kullanılan bu frezenin öğrenilmesi ve kullanımı, G kodu bilmeyen biri için bile, çok kolaydır. Bu frezeler, CNC’ye geçen okullar ve şirketler veya uygun fiyatlı, geniş hareket kabiliyetli tezgah arayanlar için mükemmel tercihtir. TM-P modeli; 10 cepli bir otomatik takım değiştiricisine, daha hızlı bir iş miline ve daha yüksek hızlara sahiptir. TM-2P, TM-1P’ye göre daha fazla X ve Y eksenli hareket sunar.