fbpx

MİNİ Serisi

HAAS MİNİMİLL

Haas Mini Frezeler, kompakt işleme merkezlerinde endüstri standardıdır. Tam boyutlu özelliklere sahip bir kompakt pakette küçük parça işleme için ekonomik çözüm sağlarlar. Mini Freze, okullar, yeni açılmış atölyeler veya CNC işleme sektörüne ilk adım olarak en iyi seçimdir. Bu tezgah, alan sınırlaması olan ancak “ikinci” bir tezgaha veya ek bir iş miline ihtiyaç duyan atölyelere değerli bir katkıdır.

HAAS MİNİMİLL-2

Haas Mini Frezeler, kompakt işleme merkezlerinde endüstri standardıdır. Tam boyutlu özelliklere sahip bir kompakt pakette küçük parça işleme için ekonomik çözüm sağlarlar. Mini Freze 2; az yer kaplaması, tam CNC yetenekleri ve uygun fiyat özellikleri açısından standart Mini Freze ile aynı özellikleri sunar ancak daha geniş hareketleri vardır. Okullar, kobi atölyeler veya CNC işleme sektörüne ilk adım olarak en iyi seçimdir. Bu tezgah, alan sınırlaması olan ancak “ikinci” bir tezgaha veya ek bir iş miline ihtiyaç duyan atölyelere değerli bir katkıdır.

HAAS MİNİ FREZE-EDU

Haas Mini Frezeler, kompakt işleme merkezlerinde endüstri standardıdır. Tam boyutlu özelliklere sahip bir kompakt pakette küçük parça işleme için ekonomik çözüm sağlarlar. Mini Freze-EDU okullarda CNC işleme ve eğitimine ilk adım için mükemmel özel fiyatlı eğitim sürümü tezgahtır.

HAAS SÜPER MİNİ FREZE

Haas Mini Frezeler, kompakt işleme merkezlerinde endüstri standardıdır. Tam boyutlu özelliklere sahip bir kompakt pakette küçük parça işleme için ekonomik çözüm sağlarlar. Süper Mini Freze daha hızlı takım değiştirici, daha hızlı iş mili ve gelişmiş üretim çıkışı ve parça finişi için daha yüksek hız ile geliştirilmiştir. Okullar, kobi atölyeler veya CNC işleme sektörüne ilk adım olarak en iyi seçimdir. Bu tezgah, alan sınırlaması olan ancak “ikinci” bir tezgaha veya ek bir iş miline ihtiyaç duyan atölyelere değerli bir katkıdır.

HAAS SÜPER MİNİ FREZE 2

Haas Mini Frezeler, kompakt işleme merkezlerinde endüstri standardıdır. Tam boyutlu özelliklere sahip bir kompakt pakette küçük parça işleme için ekonomik çözüm sağlarlar. The Süper Mini Freze 2 daha hızlı takım değiştirici, daha hızlı iş mili ve gelişmiş üretim çıkışı ve parça finişi için daha yüksek hız ile geliştirilmiştir.  Standart Mini Freze 2 gibi küçük ayak izi, tam CNC yetenekleri ve uygun fiyat özellikleri açısından aynı özellikleri sunar ancak daha geniş hareketleri vardır.  Okullar, kobi atölyeler veya CNC işleme sektörüne ilk adım olarak en iyi seçimdir.