fbpx

Medikal

Medikal Sektöründe CNC Tezgah Kullanımı

Son yıllarda Türkiye’nin Ortadoğu ve Avrupa için sağlık merkezi konumuna gelmesi, doğal olarak bu sektörü besleyecek olan üretici firmalar için de ciddi bir şans anlamına gelmektedir. Türkiye’deki birçok firma, bu alandaki açığı hızlı bir şekilde görerek; bu konuda ciddi yatırımlar yapmışlardır.

Firmamız, medikal alanında Japon MAKINO 5-Eksen ve Amerikan HAAS 5-Eksen tezgahları ile müşterilerine en hızlı ve hassas üretim sürelerini sağlamaktadır.

Bu, Makino N serisi ve a Serisi yatay işleme merkezleri, rijit 5-eksen yapısı, yüksek ivmelenme değerleri ile özellikle diz kapağı gibi parçalarda yüksek hızda işleme ve mükemmel yüzey kalitesi sağlarken; HAAS marka 5-eksen tezgahlarımızda kullanıcı dostu kontrol ünitesi ve fiyat/performansı yüksek yatırım imkanı ile çok ciddi avantajlar sunmaktadır.

cnc

Özellikle HAAS Minimill grubu ve DT-1 model işleme merkezleri, Amerika ve Çin başta olmak üzere, dünyada medikal alanında en çok tercih edilen makina modelleridir. Bunun yanında medikal parçalara yönelik yeni işleme konseptleri üzerine çalışmalar yaparak, bunları müşterilerimizle paylaşıp dünya medikal parça üretiminde Türkiye’yi rekabetçi bir konuma taşımayı hedeflemektedir.

cnc-yer-tutucu-logo-1700x200

Türkiye önümüzdeki yıllarda da sağlık konusundaki yatırımlarını arttırarak, bu konuda öncü olmaya devam edecektir. CNC İleri Teknoloji Firması da bu konuda çalışan ya da yeni yatırım yapacak olan firmalara hem MAKINO ve HAAS gibi yüksek kalite tezgahlar hem de mühendislik alt yapısı ile maksimum desteği sağlayarak; müşterilerimizin sadece kendi bölgelerinde değil, tüm dünya üzerinde rekabet edebilecek işleme teknolojilerine ulaşmaları için çalışacaktır.