fbpx

Kampanyalar

2021 Yılı CNC Tezgah Kampanyaları

Yeni Kampanyaların Hazırlanması ve Yayınlanması Hakkında

2021 yılı cnc tezgahı kampanyalarının hazırlanma süreçleri devam ettiğinden dolayı şuanda aktif bir kampanyamız bulunmamaktadır. Kısa süre içerisinde yayınlanacak kampanyalarımızdan haberdar olmak için aşağıda yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Bilgilerinizi Bırakın Kampanyaları İlk Siz Öğrenin

    KVKK Bilgi Metni

    CNC İleri Teknoloji’ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince otelimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında otelimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. Gizlilik Politikası, KVKK Aydınlatma Metni

    Kişisel Verileri Koruma Kanuna Kapsamında, Kişisel verilerimin; reklam, pazarlama, kampanya ve bilgilendirme faaliyetlerinde kullanılmasını beyan eden'ni okudum ve şartları kabul ediyorum.

    Bizi Yakından Tanımak İster Misiniz?

    CNC İleri Teknoloji olarak HAAS Automation ve Makino firması ile anlaşmamız kapsamında Türkiye’de bu ürünlerin satış yetkisi olan tek partner şirketiz.