fbpx

Kampanyalar

CNC Makinası Kampanyaları

CNC İleri Teknoloji olarak yıllardır süregelen tecrübelerimizi, bilgi birikim ve deneyimlerimizi sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Tüm satın alma ve satış sonrası destek operasyonlarıyla 2019 yılında da sizlerle yolumuza devam ediyoruz. Stoklarımızda bulunan tezgahları kampanyalı fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Stoktan Satın Alınan CNC Makinalarının Avantajı Nedir?

Stoklarımızda bulundurduğumuz CNC Makinaları acil ihtiyaçlarınıza yönelik kalıcı bir çözümdür. Yeni bir CNC Makinası siparişi verdiğinizde yurt dışı imalat ve nakliye süresi uzun bir zaman alıyor.  Fakat stotaktan aldığınız bir ürün operasyon merkezimizde bulunduğu için işyerinize kurulumunu kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Bilgilerinizi Bırakın Kampanyaları İlk Siz Öğrenin

KVKK Bilgi Metni

CNC İleri Teknoloji’ye bu formu doldurarak gönderdiğiniz kişisel veriler, 6698 sayılı Kanun gereğince otelimiz bünyesinde gönderme amacınız doğrultusunda işlenecektir. Bu çerçevede gerekli olduğu takdirde sizlere bilgilendirme amaçlı iletişim kurulacak ve ilave bilgi de talep edilebilecektir. Kişisel verileriniz, başvurunuz kapsamında otelimiz tarafından diğer çözüm ortaklarıyla gerekliliği ölçüsünde paylaşılabilecektir. Başvurunuz işlemlerinizin takibi amaçlı sistemlerimizde kaydedilecektir. Kişisel verilerinizle ilgili haklarınız ve başvurularınız için bkz. Gizlilik Politikası, KVKK Aydınlatma Metni

Kişisel Verileri Koruma Kanuna Kapsamında, Kişisel verilerimin; reklam, pazarlama, kampanya ve bilgilendirme faaliyetlerinde kullanılmasını beyan eden'ni okudum ve şartları kabul ediyorum.

Bizi Yakından Tanımak İster Misiniz?

CNC İleri Teknoloji olarak HAAS Automation ve Makino firması ile anlaşmamız kapsamında Türkiye’de bu ürünlerin satış yetkisi olan tek partner şirketiz.

Whatsapp destek
Whatsapp destek