Bizi Arayın: +90 (212) 786 62 00

Servis ve Yedek Parça

1996 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde servis hizmetinin ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak; en iyi hizmeti verebilmek için çaba sarf etmekteyiz.

Kuruluş aşamasında sadece genel merkezimizden verilen servis hizmeti, artan makina sayısına paralel olarak daha kısa zaman diliminde arızalara müdahale edebilmek için farklı şehirlerde de konumlandırılmış servis yapılanmasına 2003 yılı itibariyle geçiş yapıldı.

Şu anda Ankara, İzmir, Konya, Eskişehir ve son olarak da Bursa bölgesinde yerleşik servis personelimizle sanayinin yoğun olduğu illerde en kısa müdahale süresini taahhüt etmekteyiz. Aynı zamanda bu yapılanma yol, konaklama giderlerini de azaltarak kullanıcıların servis maliyetlerini de düşürmektedir.

Çoğunluğu mühendislik altyapısına sahip servis personelimiz, alanında uzman olarak yetiştirilmiş kişilerden oluşmaktadır. Özellikle kuruluşumuzdan bu yana, hizmet verdiğimiz MAKINO ürünlerinin yanısıra hiçbir üretici firmanın sağlamadığı yedek parça desteğini aldığımız HAAS markaları içinde çok yüksek miktarda hazır yedek parçamız bulunmaktadır.

Global olarak yürürlükte olan “Haas Factory Outlet” sistemi içerisinde, İstanbul ile birlikte Ege ve Anadolu bölgelerinde faal olan Haas servis araçlarında yer alan yedek parçalar ile servis personelimiz müdahale anında gerekli yedek parçaları bu özel depo sistemine sahip araçlardan tedarik ederek mekanik ve elektronik olabilecek arızaları, %90 gibi yüksek bir oranla çözüme kavuşturup firmadan ayrılmaktadır.

Hizmet sektörünün kalite ve müşteri memnuniyet kriterlerinin artmasının bilincinde olarak; her geçen gün servis hizmetlerimizin daha iyi olması için çalışmalarımız devam etmektedir.

Servis hizmetimizdeki iletişimi hızlandırmak için servis@cnc.com.tr ve yedekparca@cnc.com.tr adreslerini faal olarak kullanmaya, 2013 sonu itibari ile geçmiş bulunmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet ve daha hızlı bir iletişim ortamı sağlayabilmemiz için servis taleplerinizi aşağıdaki alandan yapabilirsiniz.

Bu talepleriniz doğrudan servis departmanına iletilecek ve en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Chances are, you’ll eventually reach a place where the words start essay writing company flowing, and it will feel more like creative writing than a creative writing exercise

Blog

Bize Ulaşın

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi
Atatürk Blv. Begonya Sk.
Blok 1 34540 Çatalca İSTANBUL

T: +90 (212) 786 62 00
F: +90 (212) 786 62 05
E-Posta: satis@cnc.com.tr
Servis: servis@cnc.com.tr