Bizi Arayın: +90 (212) 786 62 00

DM-1 Yüksek Hızlı 40 Konik Delme Merkezi

Günümüz ekonomisinde rekabet edebilmek için imalat atölyeleri hem parçaları hızlı ve kusursuz bir şekilde imal etmek hem de çalışma alanlarını optimize etmek zorundadır. İster üretim hacmini arttırmak isteyen yüksek karışımlı bir üretim işletmesi olun, ister küçük ve hızlı bir 40 konik makine arayan bir imalathane, Haas Automation’ın DM-1’i sizin için en ideal çözüm!

Yüksek hızlı bir işleme merkezi olan DM-1, her metrekaresi kıymetli olan imalat alanının en verimli şekilde kullanılabilmesi için çok sayıda makinenin yan yana yerleştirilmesine olanak tanıyan kompakt bir ebata sahiptir. Yüksek ivme oranı, yüksek eksen hızları ve kısa takım değiştirme sürelerini 40 konik direkt işmili ile bir araya getiren DM-1, yüksek verimli bir işleme merkezidir.

DM-1, 508 x 406 x 394 mm’lik eksen hareketleri ve 660 x 381 mm T – kanallı bir tabla ile donatılmıştır. 40 konik direkt tahrikli işmili 15.000 dev/dak hıza sahiptir ve yüksek hızlı rijit kılavuz açma ve onun dört katına kadar geri çekme hızlarını mümkün kılar. Isıyı azaltmak, güç aktarımını arttırmak ve mükemmel yüzey kalitesi sağlamak için işmili doğrudan motora bağlanmıştır. 15 bg işmili sistemi, freze ve delik delme işlemleri için 62 Nm’lik (maksimum) kesme torku sağlar.
DM-1 yüksek hızlı frezeleme için 30,5 m/dakikaya varan kesme ilerleme hızları sağlarken, makinenin 18+1 kollu tip takım değiştiricisi de kesimsiz süreyi azaltmak için takımları hızla değiştirebilir. 61 m/dakikalık yüksek eksen ve ivmelenme hızları ile birleşerek döngü sürelerini kısaltıyor ve üretim hacmini arttırıyor.

Verimli talaş alma işlemi için, DM-1 dik eğimli dahili sac metal ile donatılmıştır. İsteğe bağlı ikili talaş konveyörleri, talaşları makinenin arka kısmındaki çıkışa taşıyarak birden fazla makinenin birbirine yakın bir şekilde yerleştirilmesine olanak tanıyor. 170 litrelik soğutma sıvı sistemi standart olup, programlanabilir soğutma sıvısı nozulu ve yüksek basınçlı mil içi soğutma sıvı sistemleri için seçeneklere sahiptir. Yüksek hızlı işleme yazılımı, kablosuz takım ve iş probları, 4. ve 5. eksen kabiliyeti gibi verimliliği daha da arttıracak çok çeşitli seçenekler de mevcuttur.

ABD’de Haas tarafından geliştirilen DM-1 Delme/Freze merkezi, sanayinin en kapsamlı destek ve servis sistemi olan dünya çapındaki Haas Fabrika Satış Mağazası ağı tarafından desteklenmektedir. Haas Automation ve Haas ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.HaasTurkey.com adresini ziyaret edin.

I essay topics for the help by kathryn stockett hope you’ll send them some poems/postcards

Blog

Bize Ulaşın

İstanbul Trakya Serbest Bölgesi
Atatürk Blv. Begonya Sk.
Blok 1 34540 Çatalca İSTANBUL

T: +90 (212) 786 62 00
F: +90 (212) 786 62 05
E-Posta: satis@cnc.com.tr
Servis: servis@cnc.com.tr